Дубова Бочка різьблена подарункова сувенірна Лев 3л.Покрита натуральною сумішшю бджолиного воску та лляної олії. Перевіряємо на герметичність
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення бочки | Для спирту, Для вина, Для горілки, Для коньяку |
| Об`єм | 5 л |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал обручів | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 22 мм |
| Висота | 46 мм |
| Вага | 6 кг |
| Матеріал крана | Дерево |
| Комплектація підставкою | Так |
| Довжина | 46 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴



